2017-09-05

Socialinė atsakomybė

Aukok.lt (VšĮ Geros valios projektai"). Pirmoji Lietuvoje aukojimo internetu svetainė, kuri suteikia galimybę privatiems asmenims ir įmonėms aukoti patogiau.
„Laisvės kelias" (Tadas Gutauskas). Skulptūra, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui ir kviečianti visus šalies gyventojus bei Lietuvos patriotus tęsti laisvės ir vienybės kelią.
Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugija. Organizacija įkurta 1919 m. sausio 12 d. Roko Šliūpo ir kitų medikų pastangomis. RK draugija siekia užkirsti kelią žmonių kančioms ar jas palengvinti. Lietuvos RK draugija dabar vienija per 5000 narių iš jų yra 1030 jaunimo nariai, priskaičiuojama 1900 savanorių.
Nedelsk! (VšĮ Azzara"). Projektas, siekiantis skatinti ankstyvą krūties vėžio diagnostiką. Projekto eiga, vykstančios akcijos Lietuvos vietovėse, žinios apie krūties vėžį.
VšĮ Jaunimo psichologinės paramos centras. Ne pelno, nevyriausybinė organizacija, teikianti psichologinę ir socialinę paramą vaikams ir jaunimui.
 VšĮ „Vaikų linija". Psichologinę pagalbą vaikams ir paaugliams teikianti tarnyba.

Beveik 1000  metų istoriją skaičiuojantis Maltos ordinas humanitarinius projektus Lietuvoje pradėjo vykdyti prieš 19 metų. Savanoryste grįsta organizacija rūpinasi senais, vienišais žmonėmis.

Gelbėkit vaikusLietuvoje „Gelbėkit vaikus“ įkurta 1991 m. dėka žmonių, kurie rūpinosi Lietuvos vaikais ir jų padėtimi šalyje bei svajojo skatinti valstybę sukurti tokias sąlygas, kurios užtikrintų laimingą ir saugią vaikystę. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ yra vienintelė Šiaurės Rytų Europos organizacija, tapusi aljanso Save the Children tikrąja nare. Tai 1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti 20 struktūrinių padalinių 19 Lietuvos miestų ir rajonų.