2017-08-25

Paslaugos

Žiniasklaidos pranešimų ir šaltinių gausoje bei nuolatinėje jų kaitoje, kai laikas tapo itin vertingu, sudėtinga patogiai ir operatyviai susekti bei surinkti dominančią informaciją.

Kiekvieną dieną Lietuvos ir užsienio verslo įmonių bei valstybės institucijų vadovams, ryšių su visuomene specialistams bei kitiems įmonių, institucijų darbuotojams pateikiame aktualią informaciją iš daugiau nei 1850 tradicinės ir socialinės žiniasklaidos šaltinių elektroniniu paštu. Station.lt portale pranešimai talpinami beveik realiu laiku, su galimybe juos rūšiuoti pagal aktualius raktinius žodžius.

Žiniasklaidos monitoringo sprendimai:

 • Žiniasklaidos apžvalgos - atrenkame Jus dominančią informaciją ir atsiunčiame ją nurodytais elektroninio pašto adresais Jums patogiu laiku. Siūlome itin platų nacionalinių ir regioninių leidinių, interneto portalų pasirinkimą.
 • Žiniasklaidos turinio analizė – tarsi dronas virš tam tikro sektoriaus, apibrėžto Jums svarbiais raktiniais žodžiais. Analizė parodo komunikacijos kiekį, šaltinius, autorius ir komunikacijos dinamiką per aktualų laikotarpį. Iš drono skrydžio gerai matomos tendencijos, pokyčiai, skandalai, krizės bei kurie šaltiniai/autoriai skiria tam didžiausią dėmesį. Suteikiame galimybę stebėti kompanijų atstovų aktyvumą žiniasklaidoje, išplatintų pranešimų spaudai sklaidą, konkurentų aktyvumą bei Jus dominančias temas, apibrėžtas raktiniais žodžiais.
 • Socialinių tinklų monitoringas – galimybė gauti el. paštu ir/arba Station.lt portale rūšiuoti ir skaityti socialinės žiniasklaidos pranešimus pagal aktualius raktinius žodžius beveik realiu laiku. Stebimas socialinių tinklų turinys - komentarai, blogai, forumai ir atviri Facebook, Instagram, Twitter profiliai.
 • Socialinių tinklų pranešimų analizė – tai galimybė matyti, kokios yra vartotojų nuotaikos, tendencijos, kaip dažnai minimi raktiniai žodžiai ar vartotojų nuomonė yra teigiama, ar neigiama.

Šie sprendimai padės Jums:

 • Sutaupyti laiko ir lėšų informacijos paieškai;
 • Sužinoti, kas kalbama žiniasklaidoje apie Jus, Jūsų konkurentus, susipažinti su rinkos naujienomis arba kita Jums aktualia informacija;
 • Reaguoti į žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus bei skubiai perduoti gautą informaciją atsakingiems asmenims;
 • Sėkmingai valdyti ir organizuoti įmonės komunikaciją.

Stebėsenos paslaugų rūšys:

 • „Mediaskopo“ stebėsena – tai Jums aktualios žiniasklaidos informacijos paieška, atranka ir pateikimas Station.lt portale ir/ar el. paštu, kiekvieną rytą, popietę ar kitu Jums patogiu laiku.
 • „Mediaskopo“ retro – tai Jums aktualios informacijos praėjusio laikotarpio žiniasklaidoje paieška, atranka ir pateikimas.
 • „Mediaskopo“ ALERTS – tai automatinė Jums aktualios informacijos, patalpintos naujienų svetainėse, spaudoje ar socialiniuose tinkluose paieška, atranka ir pateikimas realiuoju laiku.
 • „Mediaskopo“ PSS – tai pranešimo spaudai sklaidos stebėsena.

 

Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir mes surengsime stebėsenos paslaugų pristatymą!

Pardavimų skyrius

Tel.: +370 5 231 00 17, +370 5 203 13 44

El. p.: pardavimai@mediaskopas.lt