2017-08-31

Tradicinės žiniasklaidos monitoringas

Mūsų tradicinės žiniasklaidos monitoringas apima daugiau nei 850 atrinktų interneto ir tradicinės žiniasklaidos šaltinių:

  • interneto naujienų portalų monitoringas
  • regioninių ir rajoninių spaudos leidinių monitoringas
  • nacionalinės spaudos leidinių monitoringas
  • žurnalų monitoringas
  • radijo ir TV laidų stebėsena (monitoringas)
  • 2 naujienų agentūrų monitoringas.

Patogi, moderni ir greita paieškos sistema station.lt suteikia galimybę naršyti žiniasklaidos duomenų bazėje bet kuriuo metu ir bet kuriame įrenginyje

Apžvalgos dominančia tema elektroniniu paštu siunčiamos pageidaujamoms vartotojų grupėms, patogiu laiku

Žiniasklaidos archyvas nuo 2013 metų.

Retro monitoringas

Profesionalių redaktorių komanda, pasitelkusi dirbtinį intelektą, atidžiai atrenka aktualius pranešimus iš daugiau nei  7 300 pranešimų per savaitę.

Galimybė išklausyti radijo ir peržiūrėti televizijos reportažus tiksliai toje vietoje, kur minimas klientą dominantis raktinis žodis.

Galimybė beveik realiu laiku stebėti pranešimus klientą dominančia tema, gauti pranešimus, kai jie pasirodo bet kuriame stebimame žiniasklaidos šaltinyje. Tai naudinga stebint pranešimus spaudai, produkto ar prekės ženklo pristatymo kampanijų, konkurento veiksmų ar kilusių krizių ar skandalų metu bei kitais atvejais

Kam naudojama:

Greitai surasti informaciją dominančia tema žiniasklaidos duomenų bazėje. Tai tarsi žiniasklaidos žvalgyba - būdas pamatyti, kaip formuojama visuomenės nuomonė, valdomos arba nevaldomos krizės ir jų padariniai, kaip pateikiamas viešųjų asmenų ir įmonių įvaizdis ir jo valdymas žiniasklaidoje, ir dar daug kitų temų, kurios priklauso tik nuo kliento poreikių ir fantazijos.

Galimybė skaityti Estijos ir Latvijos spaudos pranešimus/monitoringas su vertimu į anglų kalbą station.lt sistemoje.

Aktualu: komunikacijos, ryšių su visuomene, rinkodaros, pardavimų, komercijos specialistams.